Hostinger 1.2.0 - en to lt translation catalogue (128 entries)

en: AI Website Regeneration
lt: DI svetainės atkūrimas

en: AI assistant
lt: DI asistentas

en: Access the Site identity and edit title
lt: Spustelkite Tinklapio identitetas ir redaguokite antraštę

en: Action Failed. Try again or contact support. Apologies.
lt: Veiksmas nepavyko. Bandykite dar kartą arba susisiekite su palaikymu. Atsiprašome.

en: Add a gallery block
lt: Pridėkite galerijos blokelį

en: Add a new page
lt: Pridėti naują puslapį

en: Add a title
lt: Pridėti antraštę

en: Add content
lt: Pridėti turinį

en: Add products image and price
lt: Įtraukite prekės nuotrauką ir kainą

en: Add the content and images that represent your services
lt: Pridėkite turinį ir vaizdus, kurie atspindi jūsų paslaugas.

en: Add the title of the page, for example, About. Click the Add Title text to open the text box where you will add your title. The title of your page should be descriptive of the information the page will have.
lt: Įrašykite puslapio pavadinimą, pavyzdžiui, „Apie“. Tai padarysite spustelėję ant teksto „Pridėti pavadinimą“. Jūsų puslapio pavadinimas turėtų atspindėti informaciją, kuri bus pateikta puslapyje.

en: Add your first product
lt: Pridėti pirmą prekę

en: Add your product
lt: Įkelkite savo prekę

en: Adding a logo is a great way to personalize a website or add branding information. You can use your existing logo or create a new one using the <a href="https://logo.hostinger.com/?ref=wordpress-onboarding" target="_blank">Ai Logo Maker</a>.
lt: Logotipas yra puikus būdas suasmeninti svetainę arba suteikti daugiau informacijos apie savo prekės ženklą. Galite naudoti esamą logotipą arba sukurti naują pasinaudoję <a href="https://logo.hostinger.com/?ref=wordpress-onboarding" target="_blank">Di logotipų kūrimo įrankiu.</a>

en: An unexpected error occurred. Please try again or contact support.
lt: Nenumatyta klaida. Bandykite dar kartą arba susisiekite su palaikymu.

en: Before publishing, you can preview your created page by clicking on the Preview button. If you are happy with the result, click the Publish button.
lt: Prieš paskelbdami puslapį galite jį peržiūrėti spustelėdami mygtuką „Peržiūrėti“. Jei esate patenkinti rezultatu, spustelėkite mygtuką „Paskelbti“.

en: Close
lt: Uždaryti

en: Come up with a clear and concise name for the page that accurately reflects the services you provide.
lt: Sugalvokite aiškų ir glaustą puslapio pavadinimą, kuris tiksliai atspindėtų jūsų teikiamas paslaugas.

en: Coming Soon
lt: Netrukus

en: Congratulations! Your website is online.
lt: Sveikiname! Jūsų svetainė jau matoma internete.

en: Connect domain now
lt: Priimti domeną dabar

en: Connect your domain
lt: Prijunkite savo domeną

en: Connect your domain to Hostinger
lt: Prijunkite savo domeną prie Hostinger

en: Content can be anything you wish, for example, text, images, videos, tables, and lots more. Click on a plus sign and choose any block you want to add to the page.
lt: Turinys gali būti bet koks, pavyzdžiui, tekstas, paveikslėliai, vaizdo įrašai, lentelės ir dar daugiau. Spustelėkite pliuso ženklą ir pasirinkite bet kurį bloką, kurį norite pridėti prie puslapio.

en: Create a catchy headline
lt: Sukurkite patrauklią antraštę

en: Create a headline that grabs your visitors attention and accurately represents the content of your post.
lt: Sukurkite antraštę, kuri patrauktų lankytojų dėmesį ir tiksliai atspindėtų jūsų įrašo turinį.

en: Create a logo
lt: Sukurti logotipą

en: Create a new page called “My projects”
lt: Suteikite puslapiui trumpą pavadinimą, pavyzdžiui, "Mūsų paslaugos"

en: Create a page describing your services
lt: Sukurkite puslapį, kuriame aprašomos jūsų paslaugos

en: Create your first blog post
lt: Sukurkite pirmąjį tinklaraščio įrašą

en: Do you have any comments/suggestions to improve our AI tools?
lt: Ar turite pastabų / pasiūlymų, kaip pagerinti mūsų DI įrankius?

en: Domain propagation can take up to 24 hours. Your domain will propagate automatically, and you don't need to take any action during this time.
lt: Domino propagavimas gali užtrukti iki 24 valandų. Jūsų domenas bus automatiškai propaguojamas, ir šiuo metu jums nereikia imtis jokių veiksmų.

en: Draft your post
lt: Sukurkite savo įrašą

en: Edit an image
lt: Redaguoti paveikslėlį

en: Edit description
lt: Redaguoti aprašymą

en: Edit post
lt: Redaguoti įrašą

en: Edit post description
lt: Redaguoti įrašo aprašymą

en: Edit site title
lt: Redaguoti puslapio antraštę

en: Excellent
lt: Puikiai

en: Finalize the page
lt: Užbaigkite puslapio kūrimą

en: Find the Media page
lt: Rasti failų puslapį

en: Find the answers you need in our Knowledge Base
lt: Surasti atsakymus į jums rūpimus klausimus žinyne

en: Follow our guided checklist to setup your website
lt: Vadovaukitės mūsų paruoštu gidu ir susikurkite profesionalią svetainę

en: Get a domain
lt: Gauti domeną

en: Get in touch with our live specialists
lt: Susisiekite su mūsų tiesioginiais specialistais

en: Get started
lt: Pradėti

en: Give a page a short title such as “Our Services”
lt: Suteikite puslapiui trumpą pavadinimą, pavyzdžiui, “Mūsų paslaugos”.

en: Give your page a name (e.g. "My Portfolio"), then click the "+" button in the editor to add a new block.
lt: Suteikite puslapiui pavadinimą (pvz., "Mano darbai"), tada editoriuje spustelėkite mygtuką "+", kad pridėtumėte naują blokelį.

en: Go to Posts
lt: Eikite į įrašus

en: Go to Products → Add New or Create Product and enter your product name and description.
lt: Eikite į Produktai → Pridėti naują ir įveskite produkto pavadinimą bei aprašymą.

en: Go to the Customize page
lt: Eiti į Puslapio išvaizdą

en: Got it!
lt: Supratau!

en: Help Center
lt: Pagalbos Centras

en: Hostinger Academy
lt: Hostinger Akademija

en: Hostinger WordPress plugin.
lt: Hostinger WordPress įskiepis.

en: Hover over the chosen post to see the options menu. Click on the Edit button to open the post editor.
lt: Užveskite pelės žymeklį virš pasirinkto įrašo, kad pamatytumėte parinkčių meniu. Spustelėkite mygtuką Redaguoti, kad atidarytumėte įrašų redagavimą.

en: How to Add Your WordPress Website to Google Search Console
lt: Kaip pridėti WordPress svetainę prie Google Search Console ?

en: How to Back Up a WordPress Site
lt: Kaip sukurti atsarginę WordPress svetainės kopiją ?

en: How to Clear Cache in WordPress Website
lt: Kaip išvalyti kešą WordPress svetainėje ?

en: How to Create a WordPress Contact Us Page
lt: Kaip sukurti WordPress kontaktų puslapį ?

en: How to Edit the Footer in WordPress
lt: Kaip redaguoti WordPress svetainės poraštę ?

en: How to Import Images Into WordPress Website
lt: Kaip importuoti paveiksliukus į WordPress svetainę ?

en: How to Point Domain Name to Web Hosting
lt: Kaip nukreipti domeno pavadinimą į svetainės talpinimą ?

en: How to Set Up WordPress SMTP
lt: Kaip nustatyti WordPress SMTP ?

en: How would you rate your experience using our AI Assistant plugin for content generation? (Scale 1-10)
lt: Kaip vertintumėte savo patirtį naudojant mūsų DI asistento įskiepį turinio generavimui? (1-10)

en: If you wish to edit the image, click on the chosen image and click the Edit Image button. You can now crop, rotate, flip or scale the selected image.
lt: Jei norite redaguoti paveikslėlį, spustelėkite norimą paveikslėlį ir pasirinkite „Redaguoti paveikslėlį“. Dabar pasirinktą paveikslėlį galite apkarpyti, pasukti, apversti ar sumažinti.

en: In the block menu, search for "Gallery" and select the Gallery block. Upload the images you want to showcase in your portfolio, then adjust the layout and add captions if needed.
lt: Blokelių meniu raskite "Gallery" ir pasirinkite bloką "Gallery". Įkelkite nuotraukas, kurias norite rodyti savo asmeninėje kolekcijoje, tada pakoreguokite išdėstymą ir, jei reikia, pridėkite antraštes.

en: In the left sidebar, click Appearance to expand the menu. In the Appearance section, click Customize. The Customize page will open.
lt: Kairėje šoninėje juostoje eikite į skiltį „Išvaizda“ ir pasirinkite „Konfigūruoti“. Pateksite į konfigūracijos langą.

en: In the left sidebar, click Appearance to expand the menu. In the Appearance section, click Customize. The Customize page will open.
lt: Kairėje šoninėje juostoje eikite į skiltį „Išvaizda“ ir pasirinkite „Konfigūruoti“. Pateksite į konfigūracijos langą.

en: In the left sidebar, click Site Identity and edit your site title.
lt: Kairėje šoninėje juostoje, spustelkite Tinklapio identitetas ir redaguokite svetainės antraštę.

en: In the left sidebar, click Site Identity, then click on the Select Site Icon button. Here, you can upload your brand logo.
lt: Kairėje šoninėje juostoje spustelėkite „Tinklalapio identitetas“ ir spustelėkite mygtuką „Pasirinkite tinklalapio simbolį“. Čia galėsite įkelti savo logotipą.

en: In the left sidebar, find the Media button. The Media Library page allows you to edit, view, and delete media previously uploaded to your website.
lt: Kairėje šoninėje juostoje pasirinkite skiltį „Failai“. Failų saugyklos puslapyje galite redaguoti, peržiūrėti ir ištrinti anksčiau į svetainę įkeltus failus.

en: In the left sidebar, find the Pages menu and click on Add New button. You will see the WordPress page editor. Each paragraph, image, or video in the WordPress editor is presented as a “block” of content.
lt: Kairėje šoninėje juostoje raskite meniu Puslapiai ir spustelėkite mygtuką „Pridėti naują“. Pamatysite WordPress puslapio redaktorių. WordPress redaktoriuje kiekviena pastraipa, paveikslėlis ar vaizdo įrašas yra rodomas kaip atskiras turinio „blokas“.

en: In the left sidebar, find the Posts button. Click on the All Posts button and find the post for which you want to change the description.
lt: Kairėje šoninėje juostoje raskite meniu Įrašai. Spustelėkite mygtuką Visi įrašai ir raskite įrašą, kurio aprašymą norite pakeisti.

en: Knowledge Base
lt: Žinynas

en: Learn
lt: Sužinoti daugiau

en: Learn how to connect your domain to Hostinger by watching this tutorial on YouTube for a step-by-step guide:
lt: Sužinokite, kaip prijungti savo domeną prie Hostinger, žiūrėdami šią pamoką „YouTube“ žingsnis po žingsnio vadovui:

en: LiteSpeed Cache: How to Get 100% WordPress Optimization
lt: LiteSpeed Cache: kaip visiškai optimizuoti WordPress svetainę ?

en: Make the page easy to read and navigate by using headings and bullet points. Include a clear call-to-action (CTA) to encourage visitors to take the next step for example, to contact you via email or contact form.
lt: Pasirūpinkite, kad puslapį būtų lengva skaityti ir naršyti, naudodami antraštes ir punktus. Įtraukite aiškų raginimą imtis veiksmų (CTA), kad paskatintumėte lankytojus žengti kitą žingsnį, pavyzdžiui, susisiekti su jumis el. paštu arba naudojant kontaktinę formą.

en: New WordPress website is being built and will be published soon
lt: Naujas WordPress tinklapis kuriamas ir netrukus bus paskelbtas

en: Next
lt: Kitas

en: Notify Me
lt: Informuoti mane

en: Once fields are filled, and your item has an image, description, and price, it’s time to publish it online. You will find the “publish” button at the top of the page, near the description field.
lt: Kai laukeliai užpildyti, o jūsų prekė turi paveikslėlį, aprašymą ir kainą, metas ją paskelbti internete. Mygtuką “Publikuoti” rasite puslapio viršuje, šalia aprašymo lauko.

en: Once you have finished drafting your post, read it over to check for errors, make any necessary revisions, and then publish it to your blog.
lt: Baigę rengti įrašą, perskaitykite jį, kad patikrintumėte, ar jame nėra klaidų, atlikite reikiamus pataisymus ir paskelbkite jį savo tinklaraštyje.

en: Once you're happy with your portfolio post, click the "Publish" button to make it live on your website. You can add a link to your main navigation menu or other relevant posts to make it easy for visitors to find.
lt: Kai būsite patenkinti savo puslapiu, spustelėkite mygtuką "Publikuoti", kad jis atsirastų jūsų svetainėje. Galite pridėti nuorodą į pagrindinį navigacijos meniu arba kitus susijusius puslapius, kad lankytojams būtų lengva jį rasti.

en: Poor
lt: Prastai

en: Preview website
lt: Peržiūrėti svetainę

en: Previous
lt: Praeitas

en: Proofread and publish
lt: Peržiūrėkite ir paskelbkite

en: Publish the page
lt: Paskelbti puslapį

en: Publish the setup
lt: Paskelbkite šią prekę

en: Publish website
lt: Paskelbti svetainę

en: Publish your page
lt: Paskelbkite puslapį

en: Publishing website
lt: Svetainė publikuojama

en: Question
lt: Klausimas

en: Regenerate website with AI
lt: Sukurti svetainę su DI

en: Response required.
lt: Atsakymas būtinas.

en: Set up your website
lt: Atlikti svetainės pakeitimus

en: Submit
lt: Siųsti

en: Success! You will be notified when the new feature is available.
lt: Sėkmingai! Jus bus informuojama, kai bus galima naudoti naują funkciją.

en: Survey completed
lt: Apklauša užbaigta

en: Survey failed
lt: Apklausa nepavyko

en: Take me there
lt: Nukreipti ten

en: Thank you for completing the survey !
lt: Ačiū, kad užpildėte apklausą !

en: This can take some time
lt: Tai gali užtrukti

en: To make the product stand out, upload a picture of it. During the setup of your wanted item, be sure to add its price and any other relevant information. Product categories and tags to help organize your products.
lt: Kad prekė išsiskirtų, įkelkite jos nuotrauką. Kurdami norimą prekę, būtinai pridėkite jos kainą ir kitą svarbią informaciją. Naudokite produktų kategorijas ir žymas, kurios padės tvarkyti jūsų prekes.

en: To upload a new image, click on Add New button on the Media Library page and select files.
lt: Norėdami įkelti naują paveikslėlį ar kitą medijos failą, failų saugyklos puslapyje spustelėkite mygtuką „Įkelti naują failą“ ir pasirinkite norimus failus.

en: Unknown error code.
lt: Nežinoma klaidos kodas.

en: Upload an image
lt: Įkelti paveikslėlį

en: Upload your logo
lt: Įkelti savo logotipą

en: Upload your portfolio projects
lt: Įkelkite savo darbų aprašymus

en: Wait for domain propagation
lt: Palaukite domeno propagavimo

en: We apologize for the inconvenience. The AI content generation process encountered a server error. Please try again later, and if the issue persists, kindly contact our support team for assistance.
lt: Atsiprašome už nepatogumus. DI turinio generavimo procesas susidūrė su serverio klaida. Bandykite dar kartą vėliau, o jei problema išlieka, maloniai prašome susisiekti su mūsų palaikymo komanda dėl pagalbos.

en: We're developing an upcoming WordPress plugin feature that will enable website regeneration using our advanced AI tools. In the near future, you'll have the option to refresh your website with this innovative functionality. Stay informed about our latest developments as we work on this addition.
lt: Mes kuriami būsimą WordPress įskiepio funkciją, kuri leis atkurti svetainę naudojant mūsų pažangius DI įrankius. Netolimoje ateityje galėsite atnaujinti savo svetainę šia inovatyvia funkcija. Būkite informuoti apie mūsų naujausius pokyčius, kai dirbsime šiuo papildymu.

en: Website URL
lt: Puslapio URL

en: Website is published
lt: Svetainė paskelbta

en: WordPress tutorials
lt: WordPress pamokos

en: Write a brief introduction to your business, provide an overview of your services with descriptions and benefits, and use relevant images to support your content. Keep it simple and straightforward.
lt: Parašykite trumpą savo verslo pristatymą, apžvelkite savo paslaugas, pateikdami jų aprašymus ir privalumus, ir naudokite atitinkamas nuotraukas turiniui pagrįsti. Laikykitės paprastumo ir aiškumo.

en: Write your content, making sure to include relevant keywords and images. You can use different blocks to create headings, paragraphs, lists, and other types of content.
lt: Parašykite savo turinį, būtinai įtraukdami tinkamus raktažodžius ir nuotraukas. Galite naudoti įvairius blokus antraštėms, pastraipoms, sąrašams ir kitiems turinio tipams kurti.

en: You can access this guide material any time when updating your website
lt: Atnaujindami savo svetainę bet kada galite naudotis šia pagalbine medžiaga

en: You can connect domain to Hostinger by changing the nameservers. Different domain providers are have unique procedures for changing nameservers. Here are Hostinger's nameservers:
lt: Jūs galite prijungti domeną prie Hostinger pakeisdami vardų serverius. Skirtingi domenų tiekėjai turi unikalias procedūras, kaip pakeisti vardų serverius. Štai Hostinger vardų serveriai:

en: You can see the whole post in the editor. Find the description part and change it to your preferences.
lt: Visą įrašą galite pamatyti redaktoriuje. Raskite aprašymo dalį ir pakeiskite ją pagal savo pageidavimus.

en: You need to purchase a domain for your website before the preview domain becomes inaccessible. Find a desired website name using a
lt: Jums reikia įsigyti domeną savo svetainei, kol peržiūros domenas taps nepasiekiamas. Norimą svetainės pavadinimą galite rasti naudodami

en: Your website is already published and can be accessed using Hostinger free temporary subdomain right now. Here is the current URL of your website:
lt: Jūsų svetainė jau yra paskelbta ir dabar galite ją pasiekti naudodami Hostinger nemokamą laikiną subdomeną. Štai jūsų svetainės dabartinis URL:

en: domain name searcher.
lt: domeno paieškos įrankį.

en: https://www.hostinger.com
lt: https://www.hostinger.lt

en: invalid data
lt: neteisingi duomenys

en: of
lt: iš
